Новогодишна магија со уникатниот накит од „Митас“!

Новогодишната магија надополнете ја со уникатниот накит од „Митас“. Исполните си го сонот и израдувате ги своите блиски, изберете од рачно изработениот накит со италијанско потекло.

Уникатните модели се изработени од сребро позлатено со паладиум, или од жолто и розово злато надополнети со природни камења во различна големина, боја и форма и тоа бисер, килибар, опал, рубин, аметист, тиркиз, цитрониа. 

Подарете накит што сите ги воодушевува со својот дизајн, изработка, суптилност, елеганција, впечатливост. Во „Митас“ ќе најдете прстени, обетки, гердани, брошеви, алки...

„Митас“ се наоѓа во Градскиот трговски центар во Скопје на првиот кат

Работно време е од понеделник до петок од 10:00 до 17:00 часот, во  сабота од 9:00 до 15:00 часот

За подетални информации може да се обратите на тел. 070 248-089

 


Статијата е прочитана 475 пати.

Сподели:


КБ Прво пензиско